Özel İndirim kilidi açıldı
Büyük indirim kazanma şansınız var. Hazır mısınız ?
  • Çarkı günde yalnızca bir kez çevirebilirsiniz. Kazanırsanız sadece 24 saat geçerli kuponunuzu alabilirsiniz!
Hayır, kendimi şanslı hissetmiyorum
%50 Indirim
%70 Indirim
Tekrar Deneyin
100 TL Indirim
%20 Indirim
50 TL Indirim
%10 Indirim
%5 Indirim
10 TL Indirim
500 TL Indirim
1.000 TL Indirim
5.000 TL Indirim
?>
Ponter
Menü
Sepetiniz
500 TL üzeri tüm siparişlerde kargo ücretsiz !

KUŞ VİTAMİNLERİ

Marka: Exovit
Exovit Gaga Taşı Kafes Askılı 2,5 cm- 3,4 cm   Kalsiyum ihtiva eden malzemelerden ve pudra kireçten imal edilmiştir. Kafes kuşlarına uygun gaga taşıdır. Sağlıklı bir kuşun yaşamını sürdürebilmesi için kafes içerisinde onun kolay ulaşabileceği yem ve su kadar gerekli olan kuş kumu ve gaga taşıdır. ..
11,04 TL
Marka: Exovit
Exovit Muhabbet Kuş Kızıştırıcı 100 gr Muhabbet kuşları için kızgınlık artırmada kullanabileceğiniz muhabbet kuşu ek yemidir. İçeriğindeki özel tohumlar sayesinde destekler...
9,66 TL
Marka: Garden Mix
Garden Mix Ballı Kuş Krakeri 3 Lü Ballı   Hareket, sağlık ve canlılık veren, özenle seçilmiş tohumlar ile üretilmiştir. Kraker askısı her çeşit kafes için uygundur.375..
13,80 TL
Marka: Garden Mix
Garden Mix Platin Sade Kuş Krakerleri 10 lu Paket   Muhabbet kuşlarınızın severek tüketeceği içerisinde sarı darı,siyah darı ve kırmızı darı gibi  temel besin maddelerini barındıran,askı aparatı ile kafesin istenilen bölgesine asılabilen krakerler. Analiz Değerleri : Ham Protein :               ..
55,20 TL
Marka: Zurich
Zurich Bird Kuşlar için Multivitamin 50 Ml   Uygulama Alanları :Süs kuşlarında vitamin ve mineral katkısı olarak kullanılır. Kullanımı : 100 ml'lik suya 10 - 15 ml (10 - 15 damla ) olarak kullanılır. Depolama : Direkt güneş ışığı almayan, serin ve kuru bir yerde muhafaza ediniz. Ürünün raf ömrü ür..
22,08 TL
Marka: Zurich
Zurich Kuşlar için B Vitamini 30 ml   Kanarya, muhabbet kuşu, papağan, güvercin ve kafes kuşlarının vitamin ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla özel olarak formüle edilmiş,  B Vitaminidir.   * Tüy dökülmesinin azalmasına yardımcı olur. * Bağışıklık sistemini güçlendirir ve hastalıklara karşı dir..
19,18 TL
Marka: Zurich
Zurich Kuşlar İçin B vitamini 50 ml   Uygulama Alanı : Muhabbet Kuşu, kanarya, papağan, saka gibi küçük kafes kuşlarında vitamin katkısı olarak kullanılır.Yetişkin kuşların tüylerinin dökülmesini düzenler. Tüy dökme zamanını kısaltır. Yavru kuşların iştahının arttırılmasına yardımcı olur. Kullanım..
21,94 TL
Marka: Zurich
Zurich Kuşlar Mineral Power 30 ml   Kanarya, muhabbet kuşu, papağan, güvercin ve kafes kuşlarının vitamin ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla özel olarak formüle edilmiş,  mineral takviyesidir.   * Tüy dökülmesinin azalmasına yardımcı olur. * Bağışıklık sistemini güçlendirir ve hastalıklara karş..
19,18 TL
Marka: Zurich
Zurich Mantax Stop Mantar Giderici Damla 30 ml   Mantar enfeksiyonlarında kullanabileceğiniz mantar giderici damladır.  ..
19,18 TL
1 den 10 e 10 (1 sayfa) ürün gösteriliyor