Özel İndirim kilidi açıldı
Büyük indirim kazanma şansınız var. Hazır mısınız ?
  • Çarkı günde yalnızca bir kez çevirebilirsiniz. Kazanırsanız sadece 24 saat geçerli kuponunuzu alabilirsiniz!
Hayır, kendimi şanslı hissetmiyorum
%50 Indirim
%70 Indirim
Tekrar Deneyin
100 TL Indirim
%20 Indirim
50 TL Indirim
%10 Indirim
%5 Indirim
10 TL Indirim
500 TL Indirim
1.000 TL Indirim
5.000 TL Indirim
?>
Ponter
Menü
Sepetiniz
500 TL üzeri tüm siparişlerde kargo ücretsiz !

KEDİ BAKIM ÜRÜNLERİ

Marka: Markapet
Kedi Kafalı Kendini Temizleyen Kedi Tarağı 7 x 20 cm   Kendini temizleyebilen kedi tarağıdır. Kedinizi taradıktan sonra kolaylıkla tarakta biriken tüyleri temizleyebilirsiniz. Kaliteli malzemeden üretilmiştir kolay boluzmaz. Tarama kısmının uçları küttür ve yumuşak plastik kaplıdır. 7 cm çapında..
154,56 TL
Marka: Markapet
Kedi Köpek Giyotin Tırnak Makası Premium 8x14 cm   Kedi ve köpeklerin tırnaklarını rahatlıkla kesebileceğiniz paslanmaz uçlu premium tırnak makasıdır. Giyotin özelliği sayesinde çok sert tırnaklar bile kolaylıkla kesilebilir. Ergonomik tutma kısmı yumuşak ve kullanışlıdır. Tutma kısmı çeşitli r..
115,92 TL
Marka: Markapet
Kedi Köpek Tüy İnceltici ve Kendini Temizleyen Tarak M 6,5 cm   6,5 cm genişliğinde 15 cm uzunluğunda Tüy Alıcı İnceltici Kısaltıcı taraktır.  Kedinizi veya köpeğinizi tararken uzayan tüylerini kısaltmaya ve toplamanızı sağlayan taraktır. Tarağın uç kısmında tüyleri incelten keskin bıçak kısmı bul..
251,16 TL
Marka: Markapet
Kedi Köpek Tüy İnceltici ve Kendini Temizleyen Tarak S 4,5 cm   4,5 cm genişliğinde 15 cm uzunluğunda Tüy Alıcı İnceltici Kısaltıcı taraktır.  Kedinizi veya köpeğinizi tararken uzayan tüylerini kısaltmaya ve toplamanızı sağlayan taraktır. Tarağın uç kısmında tüyleri incelten keskin bıçak kısmı bul..
231,84 TL
Marka: Markapet
Kedi Köpek Tüy Toplama Eldiveni   Tüy Toplam Eldiveni   Hem petinizin tüylerini toplarken, hemde ona masaj etkisi yapan bu eldiven aynı zamanda, halı ve koltuklarınızın üzerindeki tüylerin toplanmasını sağlar. Tüy toplama eldiveni dökülen tüyleri ve tozu toplamak için çok kullanışlıdır.  Eldi..
38,64 TL
Marka: Markapet
Köpek Tüy İnceltici ve Kendini Temizleyen Tarak L 10 cm   10 cm genişliğinde 17 cm uzunluğunda Tüy Alıcı İnceltici Kısaltıcı taraktır.  Köpeğinizi tararken uzayan tüylerini kısaltmaya ve toplamanızı sağlayan taraktır. Tarağın uç kısmında tüyleri incelten keskin bıçak kısmı bulunmaktadır. Tarak iç..
270,48 TL
Marka: Markapet
Markapet Kedi Isırma ve Tırmalama Engelleyici Kedi Bakım Küresi 8x14 cm   Boyun kısmı 8 cm çapındadır ve yetişkin tüm kediler için rakatlıkla kullanılabilir. Kafa çapı 8 cm ve üzerindeki kedilerin boynundan çıkarması mümkün değildir. Boyun çevresini kavrayan kolay açılıp kapanabilecek özel kemeri ..
193,20 TL
Marka: Markapet
Markapet Kedi Köpek Tüy Toplayıcı Hazneli Gırgır 7-12-20 cm   Kedi köpek tüy toplama konusunda lider ürünlerdendir. Evcil hayvan tüyü temizliği kullanımı için uygundur. Kolay kullanımı ile pratik bir temizlik sağlar. Evcil hayvanların tüylerini toplamak için özel olarak tasarlanmış rulo şeklinde t..
96,60 TL
Marka: Markapet
Markapet Kedi Köpek Tüy Toplayıcı Yapışkanlı Rulo 60 Yaprak   Kedi köpek vb evcil dostlarımızın dökülen tüylerini kolaylıkla toplamamızı sağlayan 60 adet kullan at yaprak bulunmaktadır. Güçlü yapışkanı sayesinde çok fazla tüyü tek bant ile toplayabilirsiniz...
38,64 TL
Marka: Markapet
Markapet Kedi Köpek Tüy Toplayıcı Yapışkanlı Rulo 60 Yaprak Pembe   Kedi köpek vb evcil dostlarımızın dökülen tüylerini kolaylıkla toplamamızı sağlayan 60 adet kullan at yaprak bulunmaktadır. Güçlü yapışkanı sayesinde çok fazla tüyü tek bant ile toplayabilirsiniz...
38,64 TL
Marka: Markapet
Markapet Kendini Temizleyen Tuşlu Kedi Köpek Tarağı Mavi  10 x 20 cm   Kendini temizleyebilen kedi tarağıdır. Kedinizi taradıktan sonra kolaylıkla tarakta biriken tüyleri temizleyebilirsiniz. Kaliteli malzemeden üretilmiştir kolay boluzmaz. Tarama kısmının uçları küttür ve yumuşak plastik kaplıdı..
154,56 TL
Marka: Markapet
    Markapet Kendini Temizleyen Tuşlu Kedi Köpek Tarağı Pembe 10 x 20 cm   Kendini temizleyebilen kedi tarağıdır. Kedinizi taradıktan sonra kolaylıkla tarakta biriken tüyleri temizleyebilirsiniz. Kaliteli malzemeden üretilmiştir kolay boluzmaz. Tarama kısmının uçları küttür ve yumuşak plastik kap..
154,56 TL
Marka: Markapet
Markapet Paslanmaz Çelik Kedi Köpek Tırnak Makası 12 cm 4 Adet   Her renkten 1 er adet olacak şekilde toplamda 4 adet makas gönderilmektedir.   2 mm kalınlıkta paslanmaz çelikten özel olarak üretilmiştir. 12 cm uzunluktadır. Plastik tutma kısmı mobilen plastiktendir. Parmak boşluklarının çapı..
115,92 TL
Marka: Markapet
Markapet Paslanmaz Çelik Kedi Köpek Tırnak Makası 12 cm   2 mm kalınlıkta paslanmaz çelikten özel olarak üretilmiştir. 12 cm uzunluktadır. Plastik tutma kısmı mobilen plastiktendir. Parmak boşluklarının çapı 2 cm dir. Toplam ağılığı 17-20 gr arasındadır. Sağlamdır ve tırnakları kırmadan küt k..
31,88 TL
Marka: Markapet
Markapet Paslanmaz Çelik Kedi Köpek Tırnak Makası 12 cm Kırmızı   2 mm kalınlıkta paslanmaz çelikten özel olarak üretilmiştir. 12 cm uzunluktadır. Plastik tutma kısmı mobilen plastiktendir. Parmak boşluklarının çapı 2 cm dir. Toplam ağılığı 17-20 gr arasındadır. Sağlamdır ve tırnakları kırmad..
31,88 TL
Marka: Markapet
Markapet Paslanmaz Çelik Kedi Köpek Tırnak Makası 12 cm Sarı   2 mm kalınlıkta paslanmaz çelikten özel olarak üretilmiştir. 12 cm uzunluktadır. Plastik tutma kısmı mobilen plastiktendir. Parmak boşluklarının çapı 2 cm dir. Toplam ağılığı 17-20 gr arasındadır. Sağlamdır ve tırnakları kırmadan ..
31,88 TL
Marka: Markapet
Markapet Paslanmaz Çelik Kedi Köpek Tırnak Makası 12 cm Yeşil   2 mm kalınlıkta paslanmaz çelikten özel olarak üretilmiştir. 12 cm uzunluktadır. Plastik tutma kısmı mobilen plastiktendir. Parmak boşluklarının çapı 2 cm dir. Toplam ağılığı 17-20 gr arasındadır. Sağlamdır ve tırnakları kırmadan..
31,88 TL
Marka: Markapet
Markapet Silikon Çift Taraflı Tiftik Ve Tüy Toplayıcı 12.5 cm*14 cm Kırmızı   Kedi köpek tüyü toplama konusunda lider ürünlerdendir. Evcil hayvan tüyü temizliği kullanımı için uygundur. Kolay kullanımı ile pratik bir temizlik sağlar. Evcil hayvanların tüylerini toplamak için özel olarak tasarlanmı..
48,30 TL
Marka: Markapet
Markapet Silikon Çift Taraflı Tiftik Ve Tüy Toplayıcı 12.5 cm*14 cm Lacivert   Kedi köpek tüyü toplama konusunda lider ürünlerdendir. Evcil hayvan tüyü temizliği kullanımı için uygundur. Kolay kullanımı ile pratik bir temizlik sağlar. Evcil hayvanların tüylerini toplamak için özel olarak tasarlanm..
48,30 TL
Marka: Markapet
Markapet Silikon Çift Taraflı Tiftik Ve Tüy Toplayıcı 12.5 cm*14 cm Siyah   Kedi köpek tüyü toplama konusunda lider ürünlerdendir. Evcil hayvan tüyü temizliği kullanımı için uygundur. Kolay kullanımı ile pratik bir temizlik sağlar. Evcil hayvanların tüylerini toplamak için özel olarak tasarlanmış ..
48,30 TL
Marka: Markapet
Markapet Silikon Çift Taraflı Tiftik Ve Tüy Toplayıcı 12.5 cm*14 cm Yeşil   Kedi köpek tüyü toplama konusunda lider ürünlerdendir. Evcil hayvan tüyü temizliği kullanımı için uygundur. Kolay kullanımı ile pratik bir temizlik sağlar. Evcil hayvanların tüylerini toplamak için özel olarak tasarlanmış ..
48,30 TL
Marka: Parex
Parex Premium Tüy Toplayıcı Rulo 56'lı 9,5 cm   Kedi köpek vb evcil dostlarımızın dökülen tüylerini kolaylıkla toplamamızı sağlayan 56 adet kullan at yaprak bulunmaktadır. Güçlü yapışkanı sayesinde çok fazla tüyü tek bant ile toplayabilirsiniz...
82,80 TL
Marka: Parex
Parex Premium Tüy Toplayıcı Yedek Rulo 30 lu   Kedi köpek vb evcil dostlarımızın dökülen tüylerini kolaylıkla toplamamızı sağlayan 30 lu 1 adet Rulo bulunmaktadır. Güçlü yapışkanı sayesinde çok fazla tüyü tek bant ile toplayabilirsiniz...
33,12 TL
Marka: Markapet
Pet Pretty Çift Taraflı Lüx Kedi Köpek Fırça Tarak 5,5x9 cm - 17 cm   Pet Pretty, boncuk uçlu çift taraflı tarama fırçası, köpek ve kedilerin tüy bakımını yapmak için kullanılır. Tellerin uç kısmındaki plastikler sayesinde can yakmaz...
96,60 TL
Marka: Markapet
Pet Pretty Renkli Kedi Köpek Tırnak Makası 11x6 cm   Kedi, köpek, tavşan ve ginepiglerde kullanabileceğiniz tırnak makasıdır. Paslanmaz ve sağlam kesme kısmı sayesinde sert tırnakları dahi kırmadan kolaylıkla kesebilirsiniz.  Boyut olarak büyük bir makas olmadığı için fazla yer kaplamaz. Çeşitl..
57,96 TL
Marka: Markapet
Pet Pretty Silikon Saplı Kedi Köpek Tarağı 5x9 cm - 14 cm   5 cm genişliğinde 9 cm uzunluğunda tarak kısmı mevcuttur. toplam uzunluğu 14 cm dir. Çeşitli renklerdedir. 1 Adet gönderilmektedir...
77,28 TL
Marka: Markapet
Plastik Uçlu Kedi Köpek Tarağı 5*7 cm Mini Mavi   5 cm genişliğinde 7 cm uzunluğunda kedi köpek tarağıdır. Kediler ve küçük ırk olan köpekler için kullanılabilir. tarağın uç tel kısımlarında plastik koruma mevcuttur. tararken can yakmayacaktır...
57,96 TL
Marka: Markapet
Plastik Uçlu Kedi Köpek Tarağı 5*7 cm Mini Yeşil   5 cm genişliğinde 7 cm uzunluğunda kedi köpek tarağıdır. Kediler ve küçük ırk olan köpekler için kullanılabilir. tarağın uç tel kısımlarında plastik koruma mevcuttur. tararken can yakmayacaktır...
57,96 TL
Marka: Polo
Polo Kedi Köpek Tüy Toplama Rulosu 30 yaprak   Yapışkanı premium kalitededir. Kedi köpek tüy toplama konusunda lider ürünlerdendir. 30 yaprak yapışkan rulo bulunmaktadır. Çeşitli renklerdedir...
22,08 TL
Marka: Polo
Polo Kedi Köpek Tüy Toplama Rulosu 30 yaprak + 1 Yedek Hediye   Yapışkanı premium kalitededir. Kedi köpek tüy toplama konusunda lider ürünlerdendir. 30 yaprak yapışkan rulo bulunmaktadır. 1 adet yedek rulo hediye...
33,12 TL
Marka: Purele
Purele Pet Odor Kedi Köpek Kötü Koku Giderici Sprey 250 ml   Purele™ Pet Odor Kedi köpek Koku Giderici Sprey    Kedi ve Köpekler için Parfüm deodorizer neutralizer    KULLANIM SAHASI  Ürün, kedi ve köpekler için geliştirilmiş deodorizer kötü koku gidericidir. Deri ve tüylere hoş bir koku veri..
77,14 TL
Marka: Markapet
Renkli Kedi Köpek Tırnak Makası 12 cm   Kedi, köpek, tavşan ve ginepiglerde kullanabileceğiniz tırnak makasıdır. Çeşitli renklerdedir. Stokta uygun renk gönderilecektir  ..
48,30 TL
Marka: Markapet
Walfare Fosforlu Kedi Köpek Tarağı 5x9 cm - 14 cm   5 cm genişliğinde 9 cm uzunluğunda tarak kısmı mevcuttur. toplam uzunluğu 14 cm dir. Çeşitli renklerdedir. 1 Adet gönderilmektedir...
77,28 TL
Marka: Zurich
Zürich Cat Off Kedi Uzaklaştırıcı Sprey 50 ml   ZURICH CatOff kedinizi arkadaşça bir şekilde istenmeyen bölgelerden uzak durması konusunda eğitmenize yardımcı olur. Kullanım Şekli : Hayvanınızın yaklaşmasını istemediğiniz bölgeye, 20 - 30 cm uzaklıktan iki kere spreyi uygulayınız. Kediniz o noktad..
31,60 TL
1 den 34 e 34 (1 sayfa) ürün gösteriliyor