Özel İndirim kilidi açıldı
Büyük indirim kazanma şansınız var. Hazır mısınız ?
  • Çarkı günde yalnızca bir kez çevirebilirsiniz. Kazanırsanız sadece 24 saat geçerli kuponunuzu alabilirsiniz!
Hayır, kendimi şanslı hissetmiyorum
%50 Indirim
%70 Indirim
Tekrar Deneyin
100 TL Indirim
%20 Indirim
50 TL Indirim
%10 Indirim
%5 Indirim
10 TL Indirim
500 TL Indirim
1.000 TL Indirim
5.000 TL Indirim
?>
Ponter
Menü
Sepetiniz
500 TL üzeri tüm siparişlerde kargo ücretsiz !

ECZANE

Marka: Markapet
Avokado Şeklinde Catnipli Doğal Kedi Yalama Topu 6 Cm   Kedi çimi yalama oyuncağı kedi nanesi   avokado kedi çimi kedi nanesi   avokado catnip avokado kedi duvar topu kedi çimeni oyuncağı Avokado kedi oyuncağı güvenli, saf ve %100 doğal maddelerden üretilmiştir. Hiçbir kimyasal, böcek ilacı veya ..
77,28 TL
Blue Veteriner Doğal Kedi Dış Parazit Damla 2 ml 5'Li   ✔ Palmorosa ve Citronella ekstresi içermektedir. ✔ Paket içerisinde 5adet 2 ml hacimli damla bulunmaktadır. Ürünün İçeriği; Extraits de Palmorosa 1ml'de 0,460g ve 10mg Sitronella yağı ihtiva eder. Ürünün Kullanım Şekli; ✔ Uygulama Yamdana Ö..
131,10 TL
Blue Veteriner Herbiovital Bitkisel Kedi Dış Parazit Ense Damlası 2 ml   ✔ Palmorosa ve Citronella ekstresi içermektedir. ✔ Paket içerisinde 1adet 2 ml hacimli damla bulunmaktadır. Ürünün İçeriği; Extraits de Palmorosa 1ml'de 0,460g ve 10mg Sitronella yağı ihtiva eder. Ürünün Kullanım Şekli; ✔ U..
24,84 TL
Marka: Dr. Animal
Dr. Animal Yara ve Cilt Bakım Solüsyonu 250 ml   Dr. Animal, yara, kesik, meme bakımı, deri irritasyonları, göz çevresnde  oluşan tahriş ve akıntılarda çiziklerin tedavisine yardımcı olmak amacıyla kullanılır Kedi, köpek ve kanatlı ve tüm evcil hayvanlarda ağız, göz, kulak ve deri bakımını sağlam..
103,50 TL
Marka: Purele
Purele Catnip Kedi Oyun Alanı Spreyi 100 ml   Kediler için oyun spreyi    KULLANIM SAHASI Purele catnip, kedileri ve onların oyun oynayan yavrularını, izin verdiğiniz bölgelere çekmek ve onları cezbetmek için kullanılan sprey üründür.   KULLANIM ŞEKLİ ve DOZU Ürünü kedilerinizi çekmek istedi..
73,00 TL
Marka: Purele
Purele Tearstain Kedi Köpek Gözyaşı Lekesi Temizleme Spreyi 50 ml   Evcil Hayvanlar İçin Göz Yaşı Leke Gidericidir. Kedi, köpek, tavşan vb tüm evcil dostlarımızda rahatlıkla kullanabilirsiniz.   KULLANIM SAHASI Purele tear stain, evcil hayvanların göz çevresindeki gözyaşı lekesini giderici ve ..
73,00 TL
Marka: Versele-Laga
V.laga Orop. Anti Hairball Kedi Malt Macunu 100g   * Tüy topağı önleyici malt macunu * Kedi hijyenine özen gösteren ve kendisini yalayarak temizleyen bir hayvandır. Bunun bir sonucu olarak kendisini temizlerken çok fazla miktarda tüy yutar. Sindirilemeyen tüyler bazen midede toplanır ve bir tüy ..
331,20 TL
Marka: Versele-Laga
Versele Laga Oropharma Opti Hair Kedi Tüy Bakımı 130 gr Tüy Dökülmesini Önleyici   * Tüy Kaybını önlemek için granüller * Oropharma Opti Hair içeriğindeki tahıllardan elde edilen maya, alg ve mürver  yemişi ile zenginleştirilmiştir. Mürver ağacı özünün anti-enflammatuvar etkisi olduğu bilinmekted..
358,80 TL
Marka: Zurich
Zurich Ascor-C Kedi Vitamini 125 Tablet   Zurich markasının kediler için özel hazırlanmış yüksek oranda C vitamin destek tabletidir. Vücudun suda çözünen antioksidanı olan C vitamini içerir, Bağışıklık sisteminin bakteri ve virüslere karşı cephaneliğinde önemli bir silah olmasını sağlar. Ayrıca Ko..
82,80 TL
Marka: Zurich
Zurich Cat And Dog Biotin Paste Tüy Dökülme Önleyici 100 ml   Kedilerin Biyotin ve çinko ihtiyacını karşılayan tamamlayıcı macundur. Sağlıklı gelişimi destekleyen,metabolik gelişimi hızlandıran vitamin,mineral ve amino asitler içerir. Biotin Pasta macunundaki biyotin deri,tüy ve tırnak sağlığını d..
74,38 TL
Marka: Zurich
Zurich Cat Biotin Paste Tüy Dökülme Önleyici 30 ml   Kedilerin Biyotin ve çinko ihtiyacını karşılayan tamamlayıcı macundur. Sağlıklı gelişimi destekleyen,metabolik gelişimi hızlandıran vitamin,mineral ve amino asitler içerir. Biotin Pasta macunundaki biyotin deri,tüy ve tırnak sağlığını destekler,..
24,70 TL
Marka: Zurich
Zurich Cat Malt Soft Paste Kedi Maltı 100 gr     Zurich Malt Paste, Kedilerde tüy yumağını önlemek ve gidermek için özel olarak formüle edilmiş malt macunudur. Özellikleri : Formülasyonunda bulunan yumuşak beyaz parafin laksatif etki gösterir.Lesitin ise bağırsaklardaki emilimi arttırır ve anti..
74,38 TL
Marka: Zurich
Zurich Cat Malt Soft Paste Kedi Maltı 30 gr     Zurich Malt Paste, Kedilerde tüy yumağını önlemek ve gidermek için özel olarak formüle edilmiş malt macunudur. Özellikleri : Formülasyonunda bulunan yumuşak beyaz parafin laksatif etki gösterir.Lesitin ise bağırsaklardaki emilimi arttırır ve antio..
41,26 TL
Marka: Zurich
Zurich Cat Omega-3 Balık Yağı Tüy Döküm Önleyici/Tüy Sağlığı 100ml   Zurich Cat Omega-3 Balık Yağı Tüy Döküm Önleyici/Tüy Sağlığı 100ml Skt2022   Birleşimi: Balık Yağı...................200.000mg E Vitamini(3a700)........200mg   Kullanım Sahası: *Kedilerde Balık Yağı ve E Vitamini Takviyesi..
99,22 TL
Marka: Zurich
Zurich Kediler İçin Biotin Tüy Döküm Önleyici Tablet 75 Adet   Zurich markasının kediler için özel hazırlanmış biotin çinko vitamin destek tabletidir. Biotin sağlıklı cilt ve saçların korunmasında büyük rol oynar. Biyotin eksikliği belirtileri arasında saç dökülmesi, pullu cilt, döküntüler, bağırs..
82,66 TL
Marka: Zurich
Zurich Kitten Milk Yavru Kedi Süt Tozu 200 gr   Kullanım Sahası : Annesinden erken dönemlerde ayrılmış yavrular ve öksüz yavrular için anne sütünün içerdiği doğal besin maddelerini içeren, vitamin, mineral ve yağ gibi yavrunun tüm ihtiyaçlarını karşılayabilecek nitelikte süt tozu mamasıdır. Özel..
100,60 TL
Marka: Zurich
Zurich Kitten Yavru Kedi Paste 100 Gr   Bileşimi; Malt Ekstratı 600gr/kg - Yulaf Unu 150gr/kg - Bitkisel Yağ 130gr/kg Sodyum Benzoat 2gr/kg - Potasyum Sorbat 2gr/kg - Denoized Water 82gr/kg Kalsiyum 600mg/kg - Fosfor 250mg/kg - Sodyum 300mg/kg Potasyum 550mg/kg - Vitamin B1 110mg/kg - Vitamin B2 4..
74,38 TL
Marka: Zurich
Zurich Multivitamin Kedi Tableti 100 Tablet   Zurich markasının kediler için özel hazırlanmış multi vitamin destek tabletidir. Yavru ve yetişkin kediler için multi vitaminli, D vitamini, fosfor takviyesidir. Hayvanların günlük ihtiyacı olan kalsiyum fosfor ve d vitamini ihtiyacını karşılar. Kull..
75,76 TL
Marka: Zurich
Zurich Veterinaire Relax Sakinleştirici Stress Pasta 100g   Kullanım Şekli: Relax Pasta en önemli özelliği tüm boşaltım sisteminin sağlıklı ve doğal olarak yapılmasını sağlamaktadır. Stresi azaltan ve ağrı dindirici ve hafifi anti-depresan etkisi olan kantaron ve enfeksiyonları azaltan Beta-Gluka..
82,80 TL
1 den 19 e 19 (1 sayfa) ürün gösteriliyor