Özel İndirim kilidi açıldı
Büyük indirim kazanma şansınız var. Hazır mısınız ?
  • Çarkı günde yalnızca bir kez çevirebilirsiniz. Kazanırsanız sadece 24 saat geçerli kuponunuzu alabilirsiniz!
Hayır, kendimi şanslı hissetmiyorum
%50 Indirim
%70 Indirim
Tekrar Deneyin
100 TL Indirim
%20 Indirim
50 TL Indirim
%10 Indirim
%5 Indirim
10 TL Indirim
500 TL Indirim
1.000 TL Indirim
5.000 TL Indirim
?>
Ponter
Menü
Sepetiniz
500 TL üzeri tüm siparişlerde kargo ücretsiz !

Görüntü Kabloları

Marka: SkyGO
Ürün Özellikleri Kablo Uzunluğu: 20 Metre Hdmi Standart, Gelişmiş Ve Yüksek Tanımlı Video Ile Çok Kanallı Ses Sinyallerinin Tek Kablo Üzerinden Taşınmasını Destekler. Dvb (-T,-S,-C) Ve Atsc Gibi Mpeg Sıkıştırma Yapılmış Video Verisinin Akışını Tanımlayan Dijital Tv Standartlardan Bağımsızdır. Bu Tü..
745,20 TL
Marka: SkyGO
Ürün Özellikleri Kablo Uzunluğu: 25 Metre Hdmi Standart, Gelişmiş Ve Yüksek Tanımlı Video Ile Çok Kanallı Ses Sinyallerinin Tek Kablo Üzerinden Taşınmasını Destekler. Dvb (-T,-S,-C) Ve Atsc Gibi Mpeg Sıkıştırma Yapılmış Video Verisinin Akışını Tanımlayan Dijital Tv Standartlardan Bağımsızdır. Bu Tü..
952,20 TL
Marka: SkyGO
Ürün Özellikleri Hadron Hdmı Kablo Örgülü Yapısı Sayesinde Oldukça Dayanıklıdır 25 Metre Mesafeli Iletim Için Yüksek Video Kalitesini Ve Güvenirliğini Garanti Etmek Üzere Tasarlanmıştır...
943,92 TL
Marka: SkyGO
Ürün Özellikleri Kablo Uzunluğu: 25 Metre Kablo Tipi: Pvc Hdmi Standart, Gelişmiş Ve Yüksek Tanımlı Video Ile Çok Kanallı Ses Sinyallerinin Tek Kablo Üzerinden Taşınmasını Destekler. Dvb (-T,-S,-C) Ve Atsc Gibi Mpeg Sıkıştırma Yapılmış Video Verisinin Akışını Tanımlayan Dijital Tv Standartlardan Ba..
877,68 TL
Marka: SkyGO
Ürün Özellikleri Kablo Uzunluğu: 30 Metre Kablo Tipi: Örgülü HDMI standart, gelişmiş ve yüksek tanımlı video ile çok kanallı ses sinyallerinin tek kablo üzerinden taşınmasını destekler. DVB (-T,-S,-C) ve ATSC gibi MPEG sıkıştırma yapılmış video verisinin akışını tanımlayan dijital TV standartlardan..
1.200,60 TL
Marka: SkyGO
Ürün Özellikleri Kablo Uzunluğu: 30 Metre Kablo Tipi: Pvc Hdmi Standart, Gelişmiş Ve Yüksek Tanımlı Video Ile Çok Kanallı Ses Sinyallerinin Tek Kablo Üzerinden Taşınmasını Destekler.  Dvb (-T,-S,-C) Ve Atsc Gibi Mpeg Sıkıştırma Yapılmış Video Verisinin Akışını Tanımlayan Dijital Tv Standartlardan B..
1.010,16 TL
1 den 7 e 7 (1 sayfa) ürün gösteriliyor