Özel İndirim kilidi açıldı
Büyük indirim kazanma şansınız var. Hazır mısınız ?
  • Çarkı günde yalnızca bir kez çevirebilirsiniz. Kazanırsanız sadece 24 saat geçerli kuponunuzu alabilirsiniz!
Hayır, kendimi şanslı hissetmiyorum
%50 Indirim
%70 Indirim
Tekrar Deneyin
100 TL Indirim
%20 Indirim
50 TL Indirim
%10 Indirim
%5 Indirim
10 TL Indirim
500 TL Indirim
1.000 TL Indirim
5.000 TL Indirim
?>
Ponter
Menü
Sepetiniz
500 TL üzeri tüm siparişlerde kargo ücretsiz !

Bahçe Malzemeleri

Marka: BSSM
Uzayan Hortum  22,5 Metre Uzayan Orijinal Hortum – Golden Hose Bahçelerde Rahatça Kullanabileceğiniz, Yerden Tasarruf Edebileceğiniz Fonksiyonel Başlıklı Mükemmel Bir Üründür. Bahçede Kullandığınız Hortumlar Çok Yer Işgal Ediyor Ve Karışmış Hortumlarla Uğraşmakta Pek Çok Zaman Can Sıkıcı Oluyor. Hor..
280,69 TL
Marka: SkyGO
Sağlam Çelikten 3’Lü Bahçe Seti (Çapa, Tırmık, Kürek) Plastik Sap. Boyalı Çelik Gövde (Elektrostatik Toz Boya) Yüksek Performans Alaşımlı Çelikten Üretilmiştir...
124,20 TL
Marka: SkyGO
Evinizin Balkonunda, Bahçenizde Rahatça Kullanabileceğiniz, Yerden Tasarruf Edebileceğiniz Mükemmel Bir Ürün Sizleri Bekliyor: Tabancalı Uzayan Hortum Expandable Hose! Hortum Sorununa Çare Olan, Son Teknoloji Ürünü, Dayanıklı, Pratik, Hafif Kendi Uzunluğunun 3 Katı Uzunluğa Erişebilen Mükemmel Bir Ü..
318,12 TL
Marka: SkyGO
Ürün Özellikleri: Bahçe Genie Eldivenleri Bahçe Yapmayı Eğlenceli Ve Kolay Bir Hale Getirir Kazma, Dikme Ve Kazıma Için Pençeler Ile Inşa Edilen Bu Bahçe Eldivenleri, Bahçe Işleri Için Bir Adımlık Bir Çözümdür. Eldivenlere Delinmeye Dirençlidir Ve Pençeler Parmaklarınızı Ve Ellerinizi Korumak Için D..
58,13 TL
Marka: BSSM
Zip Trim Çim Düzeltici Cebinize Sığan Ve Otları Güçlü Bir Şekilde Kesen Ve Yabani Otları Her Zamankinden Daha Hızlı Ve Daha Kolay Kesen Portatif Bir Kesicidir. Zip Trim'i Hafif Geri Çekilebilir Direğe Vidalayın Ve Tüm Temizleme Işlerinizi Saniyeler Içinde Yapın. Pahalı Gaz Kesiciler Veya Dağınık Ele..
187,13 TL
1 den 5 e 5 (1 sayfa) ürün gösteriliyor