Özel İndirim kilidi açıldı
Büyük indirim kazanma şansınız var. Hazır mısınız ?
  • Çarkı günde yalnızca bir kez çevirebilirsiniz. Kazanırsanız sadece 24 saat geçerli kuponunuzu alabilirsiniz!
Hayır, kendimi şanslı hissetmiyorum
%50 Indirim
%70 Indirim
Tekrar Deneyin
100 TL Indirim
%20 Indirim
50 TL Indirim
%10 Indirim
%5 Indirim
10 TL Indirim
500 TL Indirim
1.000 TL Indirim
5.000 TL Indirim
?>
Ponter
Menü
Sepetiniz
500 TL üzeri tüm siparişlerde kargo ücretsiz !

Bilgisayar / Tabletler

Marka: BSSM
Ürün Özellikleri: 8.5 Inç'lik Lcd Çizim Ekranı Ergonamik Dizayn Sayesinde Ve Ince Tasarımlı Lcd Ekranı Sayesinde Kullanımı Çok Kolay Ve Pratiktir. Lcd Grafik Not Yazma Ve Çizim Tableti Bas Sil Çizim Yaptıktan Ve Yazı Yazdıktan Sonra Tek Tuş Ile Silebilirsiniz. Çok Hafif Olması Sayesinde Istediğiniz ..
65,88 TL
Marka: SkyGO
Ürün Özellikleri 12.7 mm Ürün sadece kutudur. İçerisine laptopunuzdan çıkardığınız CD ROM, DVD ROM veya CD/DVD RW larınızı veya satın aldığınız DVD RW ları takarak netbook ya da laptopunuzda harici olarak kullanabilirsiniz...
347,76 TL
Marka: SkyGO
Ürün Özellikleri Usb 2.0 Harici Dvd Sürücüsü Olmayan Bilgisayarlar Için Kullanılır. Hadron Hd981 Harici Dvd-Rw Sürücü Sayesinde Optik Sürücüsü Olmayan Netbook Ve Notebooklara Işletim Sistemi Yükleyebilir, Cd Kayıt Yapabilir Ve Dvd Izleyebilirsiniz...
869,40 TL
Marka: SkyGO
Ürün Özellikleri Usb 3.0 Harici 9.5 Mm Dvd Sürücüsü Olmayan Bilgisayarlar Için Kullanılır. Hadron Hd989 Harici Dvd-Rw Sürücü Sayesinde Optik Sürücüsü Olmayan Netbook Ve Notebooklara Işletim Sistemi Yükleyebilir, Cd Kayıt Yapabilir Ve Dvd Izleyebilirsiniz..
1.092,96 TL
Marka: Hadron
HADRON PS3 BLUETOOTH OYUN KOLU İLE PS3 OYUNLARINI DAHA RAHAT OYNAMAK AMACIYLA ÜRETİLMİŞTİR. HADRON PS3 OYUN KOLU İÇERİSİNDE BULUNAN TİTREŞİMİ SAYESİNDE KENDİNİZİ OYUNUN İÇİNDE HİSSEDECEKSİNİZ VE BİR AN OLSUN ELİNİZDEN BIRAKAMAYACAKSINIZ.HADRON PS3 ANALOG OYUN KOLU İLE PARMAKLARINIZIN NE KADAR RAHAT ..
438,84 TL
Marka: SkyGO
Ürün Özellikleri Usb 2.0 Sata 2.5" Metal Kasa Harddisk Kutusu, Bilgisayar Kullanıcılarının 2.5'' Sata Harddisklerini Usb Yardımıyla Bilgisayarlarına Bağlayarak Harici Bir Şekilde Kullanmalarına Yardımcı Olan Bir Üründür. En 1.5 Cm Boy 12.5 Cm Yükseklik 7 Cm..
190,44 TL
Marka: SkyGO
Ürün Özellikleri USB 3.0 Hızlı Veri Transferi SATA 2.5" Metal Kasa Harddisk Kutusu, bilgisayar kullanıcılarının 2.5'' SATA harddisklerini USB yardımıyla bilgisayarlarına bağlayarak harici bir şekilde kullanmalarına yardımcı olan bir üründür. En 1.5 Cm Boy 12.5 Cm..
256,68 TL
Marka: SkyGO
Ürün Özellikleri Usb 2.0 Sata 2.5" Plastik Kasa Harddisk Kutusu, Bilgisayar Kullanıcılarının 2.5'' Sata Harddisklerini Usb Yardımıyla Bilgisayarlarına Bağlayarak Harici Bir Şekilde Kullanmalarına Yardımcı Olan Bir Üründür. En 1.5 Cm Boy 12.5 Cm..
140,76 TL
Marka: SkyGO
Ürün Özellikleri Tak Çalıştır 12.7 Mm Diskler Ile Uyumlu 2.5'' Sata Ssd Ve Hdd Ile Uyumlu Hdd Caddy 12.7 Mm Sata Yuvası Ile Notebook Için Ikinci Bir 2.5'' Sata Hdd Bağlayabilirsiniz. Bunun Için Yapmanız Gereken Tek Şey, Üzerine Hdd Yerleştirdiğiniz Hdd Caddy Sürücüyü Dizüstü Bilgisayarınızdan Çıkar..
74,52 TL
Marka: SkyGO
Ürün Özellikleri Tak Çalıştır 9.5 Mm Diskler Ile Uyumlu 2.5'' Sata Ssd Ve Hdd Ile Uyumlu Hdd Caddy 9.5 Mm Sata Yuvası Ile Notebook Için Ikinci Bir 2.5'' Sata Hdd Bağlayabilirsiniz. Bunun Için Yapmanız Gereken Tek Şey, Üzerine Hdd Yerleştirdiğiniz Hdd Caddy Sürücüyü Dizüstü Bilgisayarınızdan Çıkardı..
74,52 TL
Marka: SkyGO
Ürün Özellikleri Kablo Uzunluğu: 20 Metre Hdmi Standart, Gelişmiş Ve Yüksek Tanımlı Video Ile Çok Kanallı Ses Sinyallerinin Tek Kablo Üzerinden Taşınmasını Destekler. Dvb (-T,-S,-C) Ve Atsc Gibi Mpeg Sıkıştırma Yapılmış Video Verisinin Akışını Tanımlayan Dijital Tv Standartlardan Bağımsızdır. Bu Tü..
745,20 TL
Marka: SkyGO
Ürün Özellikleri Kablo Uzunluğu: 25 Metre Hdmi Standart, Gelişmiş Ve Yüksek Tanımlı Video Ile Çok Kanallı Ses Sinyallerinin Tek Kablo Üzerinden Taşınmasını Destekler. Dvb (-T,-S,-C) Ve Atsc Gibi Mpeg Sıkıştırma Yapılmış Video Verisinin Akışını Tanımlayan Dijital Tv Standartlardan Bağımsızdır. Bu Tü..
952,20 TL
Marka: SkyGO
Ürün Özellikleri Hadron Hdmı Kablo Örgülü Yapısı Sayesinde Oldukça Dayanıklıdır 25 Metre Mesafeli Iletim Için Yüksek Video Kalitesini Ve Güvenirliğini Garanti Etmek Üzere Tasarlanmıştır...
943,92 TL
Marka: SkyGO
Ürün Özellikleri Kablo Uzunluğu: 25 Metre Kablo Tipi: Pvc Hdmi Standart, Gelişmiş Ve Yüksek Tanımlı Video Ile Çok Kanallı Ses Sinyallerinin Tek Kablo Üzerinden Taşınmasını Destekler. Dvb (-T,-S,-C) Ve Atsc Gibi Mpeg Sıkıştırma Yapılmış Video Verisinin Akışını Tanımlayan Dijital Tv Standartlardan Ba..
877,68 TL
Marka: SkyGO
Ürün Özellikleri Kablo Uzunluğu: 30 Metre Kablo Tipi: Örgülü HDMI standart, gelişmiş ve yüksek tanımlı video ile çok kanallı ses sinyallerinin tek kablo üzerinden taşınmasını destekler. DVB (-T,-S,-C) ve ATSC gibi MPEG sıkıştırma yapılmış video verisinin akışını tanımlayan dijital TV standartlardan..
1.200,60 TL
Marka: SkyGO
Ürün Özellikleri Kablo Uzunluğu: 30 Metre Kablo Tipi: Pvc Hdmi Standart, Gelişmiş Ve Yüksek Tanımlı Video Ile Çok Kanallı Ses Sinyallerinin Tek Kablo Üzerinden Taşınmasını Destekler.  Dvb (-T,-S,-C) Ve Atsc Gibi Mpeg Sıkıştırma Yapılmış Video Verisinin Akışını Tanımlayan Dijital Tv Standartlardan B..
1.010,16 TL
Marka: SkyGO
Kingboss Kablosuz Q Türkçe Klavye Mouse Set 2.4Ghz SiYAH Özellikler: 2.4Ghz kablosuz masaüstü Laptop Notebook klavye ve mouse ultra ince Şık ve Tasarım Ultra ince Kızılötesi CAK teknoloji ile daha doğru ve daha akıcı kullanabilirsiniz. İnce ve zarif fare adaptif yüzey yeteneği, pürüzsüz yüzey ..
414,00 TL
Marka: BSSM
Ürün Özellikleri: Kaliteli Plastik Ve Metal Malzemeden Üretilmiştir. Fırça Yumuşak Softtur. Çok Amaçlı Kullanım Özelliği. 3 Renk Seçeneği. Karışık Renklerde Gönderilmektedir. Ürün Ölçüsü : 15 X 8 Cm NOT : RENKLER STOK DURUMUNA GÖRE KARISIK OLARAK GÖNDERILMEKTEDI..
67,81 TL
Marka: SkyGO
Mavi Anahtar Mekanik Klavye Küçük boyut, büyük işlev, tüm işlevleri %60 klavyeye sıkıştırdı. Yüksek taktik geri bildirim ve net "klik" sesi sağlamak için klasik mavi anahtarla donatılmış, 50 milyona kadar tıklanabilir, ayrıca mükemmel dokunma hassasiyeti ve tepkisi, size hızlı tıklama geri bildirimi..
993,60 TL
Marka: SkyGO
Tak - Çalıştır Özelliği Sayesinde Kurulum Gerektirmeden Rahatlıkla Kullanabileceğiniz Bir Üründür. Ergonomik Yapısı Ve Şık Tasarımı Ile Küçük Boyutlarda Tasarlanmış Ince Ve Kullanışlı Bir Yapıya Sahiptir. Kaliteli Tuş Baskıları Sayesinde Harflerin, Rakamların Maksimum Süre Kalıcı Olmasını Sağlar Ve ..
173,88 TL
Marka: SkyGO
Writing Tablet Lcd 8.5 Inç Uyumlu Dijital Kalemli Çizim Yazı Tahtası Grafik Not Yazma..
96,05 TL
1 den 43 e 43 (1 sayfa) ürün gösteriliyor