Özel İndirim kilidi açıldı
Büyük indirim kazanma şansınız var. Hazır mısınız ?
  • Çarkı günde yalnızca bir kez çevirebilirsiniz. Kazanırsanız sadece 24 saat geçerli kuponunuzu alabilirsiniz!
Hayır, kendimi şanslı hissetmiyorum
%50 Indirim
%70 Indirim
Tekrar Deneyin
100 TL Indirim
%20 Indirim
50 TL Indirim
%10 Indirim
%5 Indirim
10 TL Indirim
500 TL Indirim
1.000 TL Indirim
5.000 TL Indirim
?>
Ponter
Menü
Sepetiniz
500 TL üzeri tüm siparişlerde kargo ücretsiz !

KEDİ > KEDİ TASMALARI > KEDİ BOYUN TASMALARI

Marka: Markapet
Markapet Kadife Kedi Boyun Tasması Papyonlu 20-32 cm Sarı   Üzerinde kadife papyon bulunup metal klipsli tasmadır. Kadife kedi boyun tasması metal kuşak aksesuarlı ve üzerinde çan bulunan şık bir tasma çeşididir. Kedi tasmasında sadece insanların açabileceği klips bulunmaktadır. Çok hafif ve kulla..
63,76 TL
Marka: Markapet
Markapet Kadife Kedi Boyun Tasması Papyonlu 20-32 cm Turuncu   Üzerinde kadife papyon bulunup metal klipsli tasmadır. Kadife kedi boyun tasması metal kuşak aksesuarlı ve üzerinde çan bulunan şık bir tasma çeşididir. Kedi tasmasında sadece insanların açabileceği klips bulunmaktadır. Çok hafif ve ku..
63,76 TL
Marka: Markapet
Markapet Kedi Boyun Tasması Kadife Dokulu Çanlı 1*30 cm Fuşya   1 cm genişliğinde 30 cm uzunluğunda kedi boyun tasmasıdır. Ayarlanabilir özelliği ile sevimli dostunuz için en ideal tasmadır. Bu kadife dokulu kedi tasması hafif yapısı sayesinde kedinizi rahatsız etmeyecektir. Üzerindeki çan aksesua..
20,70 TL
Marka: Markapet
Kedi Boyun Tasması Kadife Dokulu Çanlı 1*30 cm Kırmızı   1 cm genişliğinde 30 cm uzunluğunda kedi boyun tasmasıdır. Ayarlanabilir özelliği ile sevimli dostunuz için en ideal tasmadır. Bu kadife dokulu kedi tasması hafif yapısı sayesinde kedinizi rahatsız etmeyecektir. Üzerindeki çan aksesuarı saye..
20,70 TL
Marka: Markapet
Markapet Kedi Boyun Tasması Kadife Dokulu Çanlı 1*30 cm Lacivert   1 cm genişliğinde 30 cm uzunluğunda kedi boyun tasmasıdır. Ayarlanabilir özelliği ile sevimli dostunuz için en ideal tasmadır. Bu kadife dokulu kedi tasması hafif yapısı sayesinde kedinizi rahatsız etmeyecektir. Üzerindeki çan akse..
20,70 TL
Marka: Markapet
Kedi Boyun Tasması Kadife Dokulu Çanlı 1*30 cm Mor   1 cm genişliğinde 30 cm uzunluğunda kedi boyun tasmasıdır. Ayarlanabilir özelliği ile sevimli dostunuz için en ideal tasmadır. Bu kadife dokulu kedi tasması hafif yapısı sayesinde kedinizi rahatsız etmeyecektir. Üzerindeki çan aksesuarı sayesind..
20,70 TL
Marka: Markapet
Markapet Kedi Boyun Tasması Kadife Dokulu Çanlı 1*30 cm Neon Sarı   1 cm genişliğinde 30 cm uzunluğunda kedi boyun tasmasıdır. Ayarlanabilir özelliği ile sevimli dostunuz için en ideal tasmadır. Bu kadife dokulu kedi tasması hafif yapısı sayesinde kedinizi rahatsız etmeyecektir. Üzerindeki çan aks..
20,70 TL
Marka: Markapet
Kedi Boyun Tasması Kadife Dokulu Çanlı 1*30 cm Pembe   1 cm genişliğinde 30 cm uzunluğunda kedi boyun tasmasıdır. Ayarlanabilir özelliği ile sevimli dostunuz için en ideal tasmadır. Bu kadife dokulu kedi tasması hafif yapısı sayesinde kedinizi rahatsız etmeyecektir. Üzerindeki çan aksesuarı sayesi..
20,70 TL
Marka: Markapet
Markapet Kedi Boyun Tasması Kadife Dokulu Çanlı 1*30 cm Pudra   1 cm genişliğinde 30 cm uzunluğunda kedi boyun tasmasıdır. Ayarlanabilir özelliği ile sevimli dostunuz için en ideal tasmadır. Bu kadife dokulu kedi tasması hafif yapısı sayesinde kedinizi rahatsız etmeyecektir. Üzerindeki çan aksesua..
20,70 TL
Marka: Markapet
Kedi Boyun Tasması Kadife Dokulu Çanlı 1*30 cm Sarı   1 cm genişliğinde 30 cm uzunluğunda kedi boyun tasmasıdır. Ayarlanabilir özelliği ile sevimli dostunuz için en ideal tasmadır. Bu kadife dokulu kedi tasması hafif yapısı sayesinde kedinizi rahatsız etmeyecektir. Üzerindeki çan aksesuarı sayesin..
20,70 TL
Marka: Markapet
Kedi Boyun Tasması Kadife Dokulu Çanlı 1*30 cm Siyah   1 cm genişliğinde 30 cm uzunluğunda kedi boyun tasmasıdır. Ayarlanabilir özelliği ile sevimli dostunuz için en ideal tasmadır. Bu kadife dokulu kedi tasması hafif yapısı sayesinde kedinizi rahatsız etmeyecektir. Üzerindeki çan aksesuarı sayesi..
20,70 TL
Marka: Markapet
Kedi Boyun Tasması Kadife Dokulu Çanlı 1*30 cm Turkuaz   1 cm genişliğinde 30 cm uzunluğunda kedi boyun tasmasıdır. Ayarlanabilir özelliği ile sevimli dostunuz için en ideal tasmadır. Bu kadife dokulu kedi tasması hafif yapısı sayesinde kedinizi rahatsız etmeyecektir. Üzerindeki çan aksesuarı saye..
20,70 TL
1 den 12 e 12 (1 sayfa) ürün gösteriliyor