Özel İndirim kilidi açıldı
Büyük indirim kazanma şansınız var. Hazır mısınız ?
  • Çarkı günde yalnızca bir kez çevirebilirsiniz. Kazanırsanız sadece 24 saat geçerli kuponunuzu alabilirsiniz!
Hayır, kendimi şanslı hissetmiyorum
%50 Indirim
%70 Indirim
Tekrar Deneyin
100 TL Indirim
%20 Indirim
50 TL Indirim
%10 Indirim
%5 Indirim
10 TL Indirim
500 TL Indirim
1.000 TL Indirim
5.000 TL Indirim
?>
Ponter
Menü
Sepetiniz
500 TL üzeri tüm siparişlerde kargo ücretsiz !

Zurich

Marka: Zurich
Köpek Şampuanı Doğal Kavun Özlü 400 ml      Köpek şampuanı olup kırmızı renkte ve kavun özlüdür.     - Köpek bakım şampuanı. - 6 haftadan küçük köpeklerde kullanılmamalıdır. - Kıllara parlaklık vererek daha sağlıklı görünmesini sağlar ve vücuda hoş bir lavanta kokusu verir.  Uygulama:  Kul..
96,60 TL
Marka: Zurich
Yavru köpek tuvalet eğitimi çiş damlası 50 ml    Yavru köpek tuvalet eğitimi çiş damlası olup ev içinde veya açık alanlarda kullanılabilir.   - Yavru köpeklerde kullanılmaktadır. - Köpek bakım ürünüdür. - Çiş eğitimi için kullanılmaktadır.      Uygulama:    - Kullanmadan önce ürün iyice ç..
48,30 TL
Marka: Zurich
Zürich Aquaxi Water Regülaör Akvaryum Su Düzenleyici 50 ml   Akvaryumdaki suda bulunan amonyak ve klorün giderilmesinde kullanılmak üzere hazırlanmış bir su düzenleyicidir. Ayrıca formülünde bulunan aloe vera balıklarda stresi azaltır. Balıklarda solungaç ve doku hasarından korur. Şebeke suyuna k..
41,40 TL
Marka: Zurich
Zürich Aquaxi-Clear Akvaryum Berraklaştırıcı Çözelti 50 ml   Akvaryum suyunun berraklaşması amacıyla kullanılır. Aşırı yemleme akvaryum suyunda bulanıklığa neden olur. Bu yüzden balıklara fazla yem verilmemelidir. Bulanıklaşan suya önerilen ölçülerde damlatarak kullanabilirsiniz   49 litre suy..
41,40 TL
Marka: Zurich
Zürich Ascor C, Kedi Köpek C Vitamini 125 Tablet   Zurich markasının kediler ve köpekler için özel hazırlanmış yüksek oranda C vitamin destek tabletidir. Vücudun suda çözünen antioksidanı olan C vitamini içerir, Bağışıklık sisteminin bakteri ve virüslere karşı cephaneliğinde önemli bir silah olmas..
70,24 TL
Marka: Zurich
Zurich Ascor-C Kedi Vitamini 125 Tablet   Zurich markasının kediler için özel hazırlanmış yüksek oranda C vitamin destek tabletidir. Vücudun suda çözünen antioksidanı olan C vitamini içerir, Bağışıklık sisteminin bakteri ve virüslere karşı cephaneliğinde önemli bir silah olmasını sağlar. Ayrıca Ko..
82,80 TL
Marka: Zurich
Zurich Bird Kuşlar için Multivitamin 50 Ml   Uygulama Alanları :Süs kuşlarında vitamin ve mineral katkısı olarak kullanılır. Kullanımı : 100 ml'lik suya 10 - 15 ml (10 - 15 damla ) olarak kullanılır. Depolama : Direkt güneş ışığı almayan, serin ve kuru bir yerde muhafaza ediniz. Ürünün raf ömrü ür..
22,08 TL
Marka: Zurich
Zurich Brewers Sarımsaklı Köpek Tableti 100 Tablet   Zurich markasının köpekler için özel hazırlanmış sarımsak özlü köpek tableti. Brewer Mayası ve Sarımsak, cildinizin sağlıklı bir cilt ve katını, cildin düzgün bir doku ve fonksiyonunu koruduğu kanıtlanmış kompleks b-vitaminleri ve amino asit den..
35,74 TL
Marka: Zurich
Zurich Cat And Dog Biotin Paste Tüy Dökülme Önleyici 100 ml   Kedilerin Biyotin ve çinko ihtiyacını karşılayan tamamlayıcı macundur. Sağlıklı gelişimi destekleyen,metabolik gelişimi hızlandıran vitamin,mineral ve amino asitler içerir. Biotin Pasta macunundaki biyotin deri,tüy ve tırnak sağlığını d..
74,38 TL
Marka: Zurich
Zurich Cat Biotin Paste Tüy Dökülme Önleyici 30 ml   Kedilerin Biyotin ve çinko ihtiyacını karşılayan tamamlayıcı macundur. Sağlıklı gelişimi destekleyen,metabolik gelişimi hızlandıran vitamin,mineral ve amino asitler içerir. Biotin Pasta macunundaki biyotin deri,tüy ve tırnak sağlığını destekler,..
24,70 TL
Marka: Zurich
Zurich Cat Malt Soft Paste Kedi Maltı 100 gr     Zurich Malt Paste, Kedilerde tüy yumağını önlemek ve gidermek için özel olarak formüle edilmiş malt macunudur. Özellikleri : Formülasyonunda bulunan yumuşak beyaz parafin laksatif etki gösterir.Lesitin ise bağırsaklardaki emilimi arttırır ve anti..
74,38 TL
Marka: Zurich
Zurich Cat Malt Soft Paste Kedi Maltı 30 gr     Zurich Malt Paste, Kedilerde tüy yumağını önlemek ve gidermek için özel olarak formüle edilmiş malt macunudur. Özellikleri : Formülasyonunda bulunan yumuşak beyaz parafin laksatif etki gösterir.Lesitin ise bağırsaklardaki emilimi arttırır ve antio..
41,26 TL
Marka: Zurich
Zürich Cat Off Kedi Uzaklaştırıcı Sprey 50 ml   ZURICH CatOff kedinizi arkadaşça bir şekilde istenmeyen bölgelerden uzak durması konusunda eğitmenize yardımcı olur. Kullanım Şekli : Hayvanınızın yaklaşmasını istemediğiniz bölgeye, 20 - 30 cm uzaklıktan iki kere spreyi uygulayınız. Kediniz o noktad..
31,60 TL
Marka: Zurich
Zurich Cat Omega-3 Balık Yağı Tüy Döküm Önleyici/Tüy Sağlığı 100ml   Zurich Cat Omega-3 Balık Yağı Tüy Döküm Önleyici/Tüy Sağlığı 100ml Skt2022   Birleşimi: Balık Yağı...................200.000mg E Vitamini(3a700)........200mg   Kullanım Sahası: *Kedilerde Balık Yağı ve E Vitamini Takviyesi..
99,22 TL
Marka: Zurich
Zurich Cat Vitamin Paste Kedi Multivitamin Macun 100 ml   Zurich Veterinaire Cat Multivitamin Soft Paste 100 Gram Ürün içerisindeki doğal bitkisel yağlar ve yüksek kalitedeki malt özleri ve içerdiği 13 vitaminle kedinizin vitamin ihtiyacını karşılar. A Vitamini görme yeteneğini güçlendirir.  E Vit..
74,38 TL
Marka: Zurich
Zurich Contranea Balık Lezyon İyileştirici 30 ml   Akvaryum balıklarının vücutlarında çeşitli nedenerle oluşan lezyonların iyileşmesine ve epitelizasyonun hızlanmasına yardımcı olur. Her 20 litre akvaryum suyu için günde 1 defa olmak şartıyla 10 ml dozunda 3 - 4 gün süreyle kullanılır. Koruyucu o..
62,10 TL
Marka: Zurich
Zürich Dog Multivitamin Köpek Multivitamin 100 gr   Ürün içerisindeki doğal bitkisel yağlar ve yüksek kalitedeki malt özleri ve içerdiği 13 vitaminle köpeğinizin vitamin ihtiyacını karşılar. A Vitamini görme yeteneğini güçlendirir.  E Vitamini iyi bir antioksidandır. B2  vitamini tüy dökülmesini y..
57,82 TL
Marka: Zurich
Zurich Dog Omega-3 Balık Yağı Tüy Döküm Önleyici/Tüy Sağlığı 100ml   Birleşimi: Balık Yağı...................200.000mg E Vitamini(3a700)........200mg   Kullanım Sahası: *Köpeklerde Balık Yağı ve E Vitamini Takviyesi Olarak Kullanılır. *Tüy Dökülmelerinde,Diş ve Diş Etlerinin Sağlığında, Aler..
99,22 TL
Marka: Zurich
Zurich Kedi Köpek Glukozamin Paste 100 gr   Glukozamin yetersizliği sonucunda şekillenen eklem problemlerinin giderilmesi amacıyla üretilmiştir. Tablet kullanımında yaşanan sıkıntılar sebebiyle pasta kullanımı daha kolaydır. Kedi ve köpek  dostlarımızın sağlıklı ve güçlü eklemlere sahip olarak d..
89,70 TL
Marka: Zurich
Zurich Kedi Köpek Kalsiyum Tablet 125 Adet   Yavru ve yetişkin kedi - köpekler için kalsiyum, D vitamini, fosfor takviyesidir. Hayvanların günlük ihtiyacı olan kalsiyum fosfor ve d vitamini ihtiyacını karşılar.  Yavru kedi ve köpeklerde günde 1 tablet, yetişkin kedi ve köpeklerde günde 2 tablet ..
82,66 TL
Marka: Zurich
Zurich Kediler İçin Biotin Tüy Döküm Önleyici Tablet 75 Adet   Zurich markasının kediler için özel hazırlanmış biotin çinko vitamin destek tabletidir. Biotin sağlıklı cilt ve saçların korunmasında büyük rol oynar. Biyotin eksikliği belirtileri arasında saç dökülmesi, pullu cilt, döküntüler, bağırs..
82,66 TL
Marka: Zurich
Zurich Kitten Milk Yavru Kedi Süt Tozu 200 gr   Kullanım Sahası : Annesinden erken dönemlerde ayrılmış yavrular ve öksüz yavrular için anne sütünün içerdiği doğal besin maddelerini içeren, vitamin, mineral ve yağ gibi yavrunun tüm ihtiyaçlarını karşılayabilecek nitelikte süt tozu mamasıdır. Özel..
100,60 TL
Marka: Zurich
Zurich Kitten Yavru Kedi Paste 100 Gr   Bileşimi; Malt Ekstratı 600gr/kg - Yulaf Unu 150gr/kg - Bitkisel Yağ 130gr/kg Sodyum Benzoat 2gr/kg - Potasyum Sorbat 2gr/kg - Denoized Water 82gr/kg Kalsiyum 600mg/kg - Fosfor 250mg/kg - Sodyum 300mg/kg Potasyum 550mg/kg - Vitamin B1 110mg/kg - Vitamin B2 4..
74,38 TL
Marka: Zurich
Köpek Şampuanı Hassas Ciltler İçin 400 ml      Köpek şampuanı olup siyah renkte ve lavanta özlüdür.   - Cilt bakımı sağlar.  - Hassas ciltler için kullanılmaktadır.  - Köpek bakım şampuanı. - 6 haftadan küçük köpeklerde kullanılmamalıdır. - Kıllara parlaklık vererek daha sağlıklı görünmesin..
107,50 TL
Marka: Zurich
Zürich Köpekler İçin Multivitamin Tablet (100 Adet)   ​Yavru, yetişkin, hamile ve yaşlı köpeklerin vitamin ve amino asitlere olan ihtiyaçlarını karşılamak ve eksikliklerini gidermek için hazırlanmıştır. Günlük vitamin ihtiyacını karşılamanın yanı sıra stresten korur. Düzenli olarak kullanıldığınd..
82,80 TL
Marka: Zurich
Zurich Kuşlar için B Vitamini 30 ml   Kanarya, muhabbet kuşu, papağan, güvercin ve kafes kuşlarının vitamin ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla özel olarak formüle edilmiş,  B Vitaminidir.   * Tüy dökülmesinin azalmasına yardımcı olur. * Bağışıklık sistemini güçlendirir ve hastalıklara karşı dir..
19,18 TL
Marka: Zurich
Zurich Kuşlar İçin B vitamini 50 ml   Uygulama Alanı : Muhabbet Kuşu, kanarya, papağan, saka gibi küçük kafes kuşlarında vitamin katkısı olarak kullanılır.Yetişkin kuşların tüylerinin dökülmesini düzenler. Tüy dökme zamanını kısaltır. Yavru kuşların iştahının arttırılmasına yardımcı olur. Kullanım..
21,94 TL
Marka: Zurich
Zurich Kuşlar Mineral Power 30 ml   Kanarya, muhabbet kuşu, papağan, güvercin ve kafes kuşlarının vitamin ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla özel olarak formüle edilmiş,  mineral takviyesidir.   * Tüy dökülmesinin azalmasına yardımcı olur. * Bağışıklık sistemini güçlendirir ve hastalıklara karş..
19,18 TL
Marka: Zurich
Zurich Mantax Stop Mantar Giderici Damla 30 ml   Mantar enfeksiyonlarında kullanabileceğiniz mantar giderici damladır.  ..
19,18 TL
Marka: Zurich
Zurich Master Flash Köpek Kas Kemik Desteği 500 ml   60 gün ve üzerindeki köpekler için kas ve kemik geliştirici olarak kullanılabilir.   Zenginleştirilmiş içeriği sayesinde köpeğinizin en sağlıklı ölçülerde büyümesine destek olacaktır.   Kullanım şekli:   5 kg                     3 ml 5-15..
74,38 TL
Marka: Zurich
Zurich Multivitamin Kedi Tableti 100 Tablet   Zurich markasının kediler için özel hazırlanmış multi vitamin destek tabletidir. Yavru ve yetişkin kediler için multi vitaminli, D vitamini, fosfor takviyesidir. Hayvanların günlük ihtiyacı olan kalsiyum fosfor ve d vitamini ihtiyacını karşılar. Kull..
75,76 TL
Marka: Zurich
Zürich Mycro-Fish Akvaryum Balıkları için İyot Çözelti 30 ml   Akvaryum süs balıklarında iyot katkısı olarak kullanılır. Kullanmadan önce iyice çalkalayınız.  10 litre akvaryum suyuna 5 cc uygulanır. Gün aşırı olarak kullanılır...
27,60 TL
Marka: Zurich
Zurich Prapom Pomad Kuş Deri & Bakım Ürünü 30 gr   Kutu içerisinde 30 gramlık 12 adet Zurich Prapom Pomad Kafes Kuşları İçin Deri Bakım Ürünü bulunmaktadır. Kafes kuşlarında kurumuş, sertleşmiş ve kalınlaşmış deri katmanlarının giderilmesinde tedaviye yardımcı olur. Kuru, pullu ve tahriş olmuş a..
32,98 TL
Marka: Zurich
Zurich Puppy Milk Yavru Köpek Süt Tozu 200 gr   Kullanım Sahası : Annesinden erken dönemlerde ayrılmış yavrular ve öksüz yavrular için anne sütünün içerdiği doğal besin maddelerini içeren, vitamin, mineral ve yağ gibi yavrunun tüm ihtiyaçlarını karşılayabilecek nitelikte süt tozu mamasıdır. Özel..
100,60 TL
Marka: Zurich
Zurich Tavşan ve Hamster Multivitamin 20 ml   Tavşan, hamster, fare gibi hayvanlar için vitamin ve selenyum ihtiyacını karşılamak amacıyla hazırlanmış premikstir. Kullanım : 100 ml suluğa (1.5 ml) yaklaşık 25 damla damlatılarak kullanılır. Vitamin D3 içerdiğinden vitamin D2 ile beraber kullanılmam..
19,18 TL
Marka: Zurich
Zurich Veterinaire Relax Sakinleştirici Stress Pasta 100g   Kullanım Şekli: Relax Pasta en önemli özelliği tüm boşaltım sisteminin sağlıklı ve doğal olarak yapılmasını sağlamaktadır. Stresi azaltan ve ağrı dindirici ve hafifi anti-depresan etkisi olan kantaron ve enfeksiyonları azaltan Beta-Gluka..
82,80 TL
1 den 37 e 37 (1 sayfa) ürün gösteriliyor